50m2 Lauko Klasė Ø8m Kupolas | Vilniaus Jeruzalės progimnazija

jeruzales_gimanzija_06
shadow

apie 1923 m. Jeruzalėje buvo įkurta pradinė mokykla. Bažnyčios dokumentuose pažymėta, kad 1937 m. rugsėjo 1 d. pašventintas mūrinis mokyklos pastatas. Šie metai ir laikomi mokyklos įkūrimo metais. Mokyklai suteiktas lenkų vaikų poeto Stanislovo Jachovičiaus vardas.

Įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2016 m. gegužės 11 d. sprendimą Nr.1-457 „Dėl Vilniaus Jeruzalės mokyklos (struktūros) pertvarkos“, Vilniaus Jeruzalės mokykla nuo 2016 m. birželio 20 d. pertvarkyta į Vilniaus Jeruzalės progimnaziją.

2016-2017 m.m. progimnazijoje mokosi 649 mokiniai. Sukomplektuoti 28 klasių komplektai. Dirba 62 pedagogai.

jeruzales_gimanzija_03
shadow

Funkcionuojanti gimnazija su papildoma glamping lauko klase atveria mokiniams naujas galimybes mokytis ir augti artimoje gamtos aplinkoje. Ši nauja erdvė leidžia organizuoti ne tik pamokas, bet ir neformalus ugdymo veiklas, skatindama kūrybiškumą, mokinių sveikatą bei motyvaciją. Glamping lauko klasė suteikia jaukumą ir komfortą visais metų laikais, garantuodama saugumą ir patogumą net ekstremaliomis oro sąlygomis. Tai modernus ir ekologiškas sprendimas, atitinkantis šiuolaikinius švietimo poreikius ir skatinantis inovatyvią mokymo aplinką.

1. Edukacinių galimybių plėtra: Lauko klasių ir glamping kupolų įdiegimas leidžia mokykloms plėsti mokymosi aplinką į gamtą, suteikiant mokiniams unikalias ir įkvepiančias mokymosi patirtis visais metų laikais.
2. Užklasinės veiklos skatinimas: Tokios mokymosi erdvės skatina kūrybiškumą, tyrinėjimus ir eksperimentavimą su naujais mokymosi metodais bei technologijomis.
3. Funkcionalumas: Glamping kupolai yra apšiltinti ir visiškai izoliuoti, todėl jie tinkami naudoti visais metų laikais nuo labai šaltų iki labai šiltų oro sąlygų.
4. Sveikatos ir gerovės palaikymas: Tokios struktūros padeda stiprinti mokinių sveikatą, motyvaciją ir gerovę, kuriant palankią mokymosi aplinką.
5. Ekologinė tvarumas: Glamping kupolai atitinka aplinkos tausojimo principus, nes gali būti pastatyti su minimaliu poveikiu gamtai, prisidedant prie mokyklos tvaraus vystymosi.
6. Įvairių veiklų galimybės: Jie gali būti pritaikyti įvairioms mokymosi veikloms, įskaitant gamtos mokslus, meną, eksperimentus ir praktinį mokymą, taip pat organizuojant specialiųjų poreikių vaikams pritaikytus užsiėmimus.
7. Kultūriniai ir bendruomeniniai renginiai: Glamping kupolai gali būti naudojami ne tik mokymosi tikslais, bet ir kaip bendruomeninės erdvės, kuriose organizuojami tėvų susirinkimai, kultūriniai renginiai ir kitos socialinės veiklos.
8. Estetika ir patrauklumas: Šių struktūrų dizainas yra modernus ir estetiškai patrauklus, kuris gali pritraukti mokinių ir bendruomenės dėmesį.
9. Technologijų integracija: Glamping kupolai gali būti įrengti su moderniomis mokymosi technologijomis, tokiomis kaip interaktyvūs ekranai ar sensorinės technologijos, didinant mokymosi procesų efektyvumą ir pritaikomumą.
10. Išskirtinumas ir įkvepiančios patirtys: Šios modernios struktūros suteikia mokiniams išskirtines patirtis, kurios gali pakeisti tradicinių mokymosi aplinkų ribas ir skatinti kūrybiškumą bei inovacijas.

Visos šios savybės ir privalumai leidžia mokykloms kurti unikalias ir palankias mokymosi aplinkas, kurios skatina mokinių aktyvumą, kūrybiškumą ir gerovę, prisideda prie jų išsilavinimo ir ateities pasirengimo.

jeruzales_gimanzija_05
shadow

Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms. GLAMPING kupolas, lauko klasė laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Lyderių kurie vienys mus ir bendrystėje sieks naujų aukštumų kelionėje į šviesų rytojų.

Nauja edukacinė erdvė leis organizuoti ugdymo procesą gamtoje visais metų laikais, paįvairins mokymąsi, padės stiprinti mokinių sveikatą.
Tai visiškai uždara, apsaugota nuo oro sąlygų klasė, su elektros instaliacija, vėdinimo ir šildymo sistema „oras-oras“.

jeruzales_gimanzija_04
shadow

GLAMPING KUPOLAI :
• Ekologiški, naujos kartos architektūra
• Pastatomi ant bet kokio pagrindo
• Apšiltinti ir galima naudoti ištisus metus nuo -20 iki +50. Patalpoje sausu ir jauku. Vasarą šalta, žiemą šilta.
• Ilgaamžiškumas, garantija 3 metai, minimumas 15 metų.

Energiją taupantys, mažai energijos vartojantys geodeziniai kupolai yra tvarūs, ty atsakingai valdo išteklius. Potencialas neribotas. Suorganizuokite nuostabų renginį, kuris sukuria nepamirštamą įspūdį, paverskite savo kurortą ekologiškame rojuje arba tiesiog gyvenkite saldų gyvenimą gražioje alternatyvioje erdvėje.

GLAMPING DOMES