95m2 Lauko Salė Ø11m kupolas | Stovykla Prie Jaunystės slėnio, Kelmės raj.

default
shadow

Stovykla “Prie Jaunystės slėnio” Gedruikių km. Užvenčio sen. Kelmės raj.

Mūsų komanda kviečia pasinerti į nuotykius, kur patirsime kas yra tikras gamtos prieglobstis su lietumi, saule, purvu bei vandeniu. Susitiksime su paslaptimis išorėje ir lobiais viduje.
Tavęs laukia ne tik nauji draugai, naujos patirtys, nuotykiai ir išbandymai, bet ir susidūrimas su netikėtais iššūkiais, savo baimėmis.

Praleisk dienas IR NAKTIS nuostabioje aplinkoje, kur neskaičiuojamas laikas, kur nėra kompiuterio, nei telefono, nei virtualios realybės. Tave supa laukinė gamta ir tavo bendraamžiai, su kuriais patirsi įvairių išbandymų ir pergalių, su kuriais turėsi galimybę pažinti ir išbandyti save. Tai ne tik komandiniai žaidimai lauke ar estafetės – tai išbandymai žygiuose po tikrą gūdų mišką, tai visi pojūčiai naktiniame žygyje, savarankiškas gyvenimas savo palapinėje, kartu gamintas maistas ir, žinoma, vakarai prie naktinio laužo po atviru žvaigždėtu dangumi.

stovykla_jaunyste_geodomas_glamping_28
shadow

Tavęs laukia bendras darnus laikas bendraminčių rate. O taip pat įvairios mankštos, joga, patyriminiai žygiai, meditacijos, gardus vegetarinis maistas, kvėpavimo pratimai, meno ir garso terapijos, maudynės tvenkinyje, sąmoningumo praktikos, dainos prie laužo, savimasažai ir pirtis. Gyvensime savo atsivežtose palapinėse arba kas norės kupole sodybos teritorijoje, tad galėsime būti arčiau gamtos.

stovykla_jaunyste_geodomas_glamping_23
shadow

Tad stovyklos tikslas – šiuolaikinio vaiko, paauglio atsivėrimas. Pirmiausiai sau pačiam. Atrasti ir PATIRTI NUOŠIRDUMĄ – ne tik draugų rate, tačiau ypač nesurežisuotose situacijose (pvz., savanoriška pagalba realiai vienišiems, dažnai vyresnio amžiaus, apylinkių gyventojams arba pagalba draugui žygyje, kai esi labai pavargęs).

Stovyklos trukmė (7dienos) parinkta sąmoningai. Šią trukmę sąlygoja vaiko sąmonėje vykstantys procesai, su atitinkama dinamika.

Pirmiausia pats buvimas natūralioje gamtoje, betarpiškas sąlytis su gamta ir jos ritmai veikia kaip sveikatinimo priemonė. Veiklos, komandinis darbas, savarankiškumas ugdo socialinę adaptaciją.
Ir visa tai kartu formuoja jauno žmogaus vertybinį stuburą/vertybinius kriterijus, padėsiančius po stovyklos atsirinkti ir aiškiau suvokti, kas jam priimtina, o kas – ne.

stovykla_jaunyste_geodomas_glamping_26
shadow

Šiame mūsų idėjos įgyvendinime padeda kūrybingi, entuziastingi, atsakingi vadovai ir savanoriai.

PROGRAMA
* Gyvenimas palapinėse
* Rytais žadinsime kūnus mankštomis
* Dieninis ir naktinis žygiai, kliūčių ruožas
* Žaisime smagius komandinius žaidimus, estafetes gamtoje
* Maudysimės ir šėlsime tvenkinyje
* Mokinsimės savigynos
* Patirsime išgyvenimo subtilybes gamtoje
* Šaudysime iš lanko, ir ne tik…
* Kūrybinės dirbtuvės
* Tirsime naktinį dangų, susipažinsime su augalų ir mineralų karalystėmis
* Maudysimės pirtyje
* Prasmingų filmų vakaras
* Tikslų išsikėlimas, iššūkių dienos
* Talentų vakaras, protmūšis ir interaktyvios veiklos
* Ir ne tik…

stovykla_jaunyste_geodomas_glamping_16
shadow

Mes, Dalius ir Jurgita Valančiauskai, esame jogos ir aikido studijos ,,Visata,, įkūrėjai ir vadovai. Jau virš dvidešimt metų domimės ir dalyvaujame alternatyviuose ugdymo projektuose, kaupiame ir dalinamės patirtimi įvairiose vaikų ir suaugusiųjų stovyklose. Mokėmės ir mokėme vaikus humanistinės pedagogikos eksperimentinėje mokykloje Tekose. Septynerius metus buvome aktyvūs Tautinės mokyklos bendruomenės kūrėjai ir nariai, mokėmės ir dalinomės šiose vaikų vasaros stovyklose savo patirtimi ir semiamės naujos patirties.

Viešoji įstaiga jogos ir aikido studija ,,Visata,, organizuojame ne tik jogos ir aikido, garso terapijos užsiėmimus, patyriminius žygius vaikams, suaugusiems ir šeimoms. Taip pat vedame vaikams, jaunimui ir suaugusiems sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio stovyklas, rūpinamės vaikų ir suaugusiųjų švietimu, prasmingu užimtumu per atostogas ir savaitgalius.

Užsiimame vaikų, jaunimo ir suaugusių turiningo, aktyvaus ir kūrybingo laisvalaikio kūrimu.

REGISTRACIJA : valjurgita@gmail.com
tel. 869927741, 865761575
Jogos ir aikido studija ,,VISATA‘‘
Sąskaitos Nr. LT567300010146447029

GLAMPING DOMES